Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu

Basic Drill brúska na nechty

Cena:
€ 160.90 (€ 134.08 + DPH)
Model: PNG3043
Dostupnosť: Na objednávku
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Výrobca: Perfect Nails

Náš kompaktný Basic Drill Machine je ideálny ako prvá alebo cestovná brúska. Kvalitné prevedenie zaručuje tichý chod brúsky, bez rezonancie.

0-20 000 otáčok

Množstvo:db

Popis:

Náš kompaktný Basic Drill Machine je ideálny ako prvá alebo cestovná brúska. Kvalitné prevedenie zaručuje tichý chod brúsky, bez rezonancie.

Kompaktná, efektívna, poloprofesionálna brúska, ktorá má držiak na ručnú časť a flexibilný kábel.

Silný, pokročilý mikromotor zaisťuje bezproblémovú zmenu otáčok medzi 0 a 20 000 ot./min. a je obzvlášť šetrný k povrchu nechtu. Smer otáčania je možné prepínať a brúska je bez vibrácií. Má rýchly a spoľahlivý systém pre výmenu nástavcov - nástrčný systém (bez kľúča) systém Twist-Lock,ktorý umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu nástavcov , čím vám ušetrí drahocenný čas pri práci v salóne. Odporúča sa pre študentky a pokročilé nechtárky pri predlžovaní nechtov a manikúre. Vďaka kompaktným rozmerom je tento stroj ideálnou voľbou ako prvá alebo prenosná brúska na nechty.

0-20 000 otáčok

Perfectný tip:
Používajte Silikónovú ochranu proti prachu pre brúsky https://www.naillux.sk/silikonova-ochrana-proti-prachu-pre-brusky-3ks-1037 , s ktorou môžete predísť tomu, aby sa prach dostal do ručnej časti brúsky, a tým zvyšujete jej životnosť.

Iba na objednávku (cca 1-2 týždne)

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!