Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu

Chrómový Prášok MAGENTA

Cena:
€ 4.50 (€ 3.75 + DPH)
Model: PNP0090
Dostupnosť: Na sklade
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Výrobca: Perfect Nails

Mirror powder - Chromový Prášok - pigmentový prášok so zrkadlovým efektom 

Množstvo:db

Popis:

Mirror powder

- pigmentový prášok so zrkadlovým efektom – ide o jemný kozmetický pigmentový prášok, ktorý sa aplikuje vleštením do bezvýpotkového farebného gélu, alebo Top gélu, čím sa vytvorí nádherný zrkadlový efekt. Na záver zafixujeme UV Top gélom. 

Použitie:

Na prírodné nechty - s lakom na nechty:

Nalakuj svoje nechty s tvojou obľúbenou farbou, prekry ich krycím lakom a počkam kým úplne vyschnú! S hubkou na šminky nanes minimálne množstvo chrómového prachu jemným poklepaním na hornú časť nechtu, potom hubkou na nechty s intenzívnymi pohybmi prášok votri do laku, pokiaľ sa nevytvorí kovový lesklý povrch. Nadbytok prachu dôkladne odstráň s handričkou z mikrovlákna (ako napríklad bavlnenenou látkou, alebo handričkou na okuliare). Následne nanes hrubú vrstvu finish laku na povrch nechtu.

Na prírodné nechty - s gél lakom:

Obvyklý spôsobom urob svojim hosťom lakgél. Ako vrchný lak použi No Cleanse Top Shield (pnz051 alebo pnz052).  Po cca 80% požadovanej doby tvrdnutia gélu s hubkou na šminky nanes minimálne množstvo chrómového prachu jemným poklepaním na hornú časť nechtu, potom hubkou na nechty s intenzívnymi pohybmi prášok votri do laku, pokiaľ sa nevytvorí kovový lesklý povrch. Nadbytok prachu dôkladne odstráň s handričkou z mikrovlákna (ako napríklad bavlnenenou látkou, alebo handričkou na okuliare). Na konečnú fázu použi Flexi Gloss Top flexibilný, fixačný vrchný gél (pnz6039 alebo pnz6040).

Na umelé nechty:

Urob nechty zákazníkom konvenčným spôsobom, ako sa robia s gélom čí s akrylom. Po vyformovaní a prebrúsení nechtov zbav povrch od prachu, potom nanes tenkú vrstvu No Cleanse Top Shield (pnz051 alebo pnz052). Po cca 80% požadovanej doby tvrdnutia gélu s hubkou na šminky nanes minimálne množstvo chrómového prachu jemným poklepaním na hornú časť nechtu, potom hubkou na nechty s intenzívnymi pohybmi prášok votri do laku, pokiaľ sa nevytvorí kovový lesklý povrch. Nadbytok prachu dôkladne odstráň s handričkou z mikrovlákna (ako napríklad bavlnenenou látkou, alebo handričkou na okuliare). Na konečnú fázu použi dve vrstvy Top Gelu (pnz0002).

TIP: Nikdy nenanášajte HoloChrome rukami, pretože ruky sú mastné a vlhké, kvôli čomu by častice HoloChromu zlepili a povrch by nebol hladký!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!