Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu

Compact brúska na nechty

Cena:
€ 99.90 (€ 83.25 + DPH)
Model: PNG3045
Dostupnosť: Na objednávku
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Výrobca: Perfect Nails

Prišiel najkompaktnejší stroj na brúsenie nechtov! Praktický a štýlový s efektívnym dizajnom. Nezaberie veľa miesta na vašom pracovnom stole, pretože ručnú časť môžete nabíjať priamo. Je to ideálny nástroj aj vtedy, ak ste na cestách.

Množstvo:db

Popis:

KOMU BY SME HO ODPORÚČILI?

Je ideálnou voľbou pre študentky nechtového dizajnérstva a tých, ktorí začínajú a majú len zopár klientok. Ich potreby dokonale spĺňa táto prenosná Compact Brúska na nechty, ktorá ponúka o niečo nižší výkon ako profesionálne verzie. Skvele sa hodí ako doplnková mašinka na brúsenie nechtov do salónu a dokonca aj na pedikúru. Mini formát a vysoká prenosnosť umožňujú, aby bol tento nástroj vždy po ruke, kedykoľvek potrebuje nechtárka brúsku.

AKÉ SÚ VÝHODY/HLAVNÉ VLASTNOSTI Compact brúsky?

Keď začínate ako nechtová dizajnérka, často si musíte zbaliť všetky svoje materiály a ísť k zákazníčkám, ktoré požadujú domácu manikúru a pedikúru. Táto kompaktná brúska  je vaším dokonalým spoločníkom vďaka svojej malej veľkosti a dobrej prenosnosti.

Disponuje ovládacím panelom s LED podsvietením a digitálnym displejom. Súčasťou balenia je keramický nástavec na uľahčenie odstraňovania materiálov. Je kompatibilný so všetkými nástavcami ponúkanými Perfect Nails (napr. malý karbidový okrúhly nástavec, diamantový nástavec atď.). Až 30 000 otáčok za minútu – rýchlosť je možné postupne nastavovať a ovládať pomocou manuálneho ovládacieho panela. Extra tichá prevádzka bez vibrácií – umožňuje pohodlnú a ergonomickú prácu, splnený sen každej nechtovej dizajnérky!

Obojstranné otáčanie pre použitie pravou a ľavou rukou. Ručná časť má ideálnu hmotnosť a je ergonomicky navrhnutá tak, aby umožňovala beztlakové, jemné odstránenie gél laku, gélu a akrylu.

Perfectný tip 1:

Na zabezpečenie správneho používania odporúčame špeciálny adaptér Perfect Nails, ktorý zaručuje spoľahlivú a dlhú životnosť vŕtačky na nechty.

Perfectný tip 2:
Používajte Silikónovú ochranu proti prachu pre brúsky https://www.naillux.sk/silikonova-ochrana-proti-prachu-pre-brusky-3ks-1037 , s ktorou môžete predísť tomu, aby sa prach dostal do ručnej časti brúsky, a tým zvyšujete jej životnosť.

Iba na objednávku (cca 1-2 týždne)

ks 1

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!