Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu

Darčekový poukaz v hodnote 10 eur

Cena:
€ 10.00 (€ 8.33 + DPH)
Model: 000102
Dostupnosť: Na sklade
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Výrobca: Perfect Nails
Hľadáte vhodný darček ale neviete sa rozhodnúť? Darčekové poukážky všetko vyriešia.Venovaním darčekového poukazu si môžete byť 100% istí, že váš dar prinesie radosť, pretože obdarovaný si bude môcť vybrať presne to, čo chce a potrebuje.
Množstvo:db

Popis:

Darčekové poukazy sa dajú kombinovať. Ak chcete kúpiť za 70 eur,môžete si kúpiť jeden za 20 a jeden za 50 eur a podobne.

Týmto darčekovým poukazom je možné zaplatiť akýkoľvek tovar ponúkaný na našom internetovom obchode. Z celkovej objednávky Vám automaticky odrátame hodnotu tohto poukazu – teda 10€.

Ako mi poukaz dodáte? Môžem si ho vyzdvyhnúť osobne?

Môžete si ho vyzdvyhnúť osobne v kamennom obchode v Dunajskej Strede (Adresa: Smetanov háj 2249/42, 92901 Dunajská Streda). V tomto prípade v objednávke ožnačte osobné vyzvyhnutie.
Elektronické poukazy Vám pošleme do 2 dní od zakúpenia(v tomto prípade si zvoľte prosím bankový prevod). 

POZOR! Systém Vám zaráta poštovné,ale ak chcete dostať poukážku elektronicky, prosím do komentára napíšte: "chcem dostať poukážku elektronicky",a pošlete požadovanú sumu BEZ POSTOVNEHO na náš účet. My Vám potom upravíme objednávku- vymažeme cenu poštovného.

Nakoľko každý poukaz je možné využiť len raz, každému zákazníkovi, ktorý sa rozhodne platiť našim darčekovým poukazom, odporúčame spraviť objednávku minimálne v hodnote poukazu. Pri hodnote objednávky nižšej, ako je hodnota poukazu prichádzate o hodnotu rozdielu medzi Vašim nákupom a hodnotou poukazu.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!