Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu

Darčeková sada na nechty - Vianočný darček - Luxusná sada na nechtové modelovanie

Cena:
€ 66.90
€ 59.98 (€ 49.98 + DPH)
Model: PNKG010
Dostupnosť: Na objednávku
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Výrobca: Perfect Nails

Perfect Nails Luxusná Sada na nechty - Prekvapte svojich blízkych skutočným darčekovým balíkom od Perfect Nails a užite si každú chvíľu sviatkov!

Darčekové balíčky Perfect Nails môžu byť skvelým darčekom na každý sviatok, či sú to Vianoce, Valentín, Veľká noc, meniny alebo narodeniny. Daruj kvalitu! J

 

Množstvo:db

Popis:

Vyberte si našu luxusnú sadu , ak už máte UV(UV/LED) lampu na gélové nechty alebo už dlhšie koketujete s myšlienkou vyskúšať Perfect Nails Gél  system. Vianočný balíček Luxus Crystal je dokonalým darčekom pre tých, ktorý sa starajú o svoje nechty doma, možno si myslia, že v budúcnosti si vyberú povolanie nechtárky.Každá žena túži po krásnych nechtoch zo salónu. Táto sada obsahuje všetko na vytvorenie krásnych gélových nechtov ako v salóne. Vaša manželka či priateľka si môže v pohodlí domova vyskúšať a naučiť sa ako sa robia nechty.

Darčekový balík NEOBSAHUJE UV lampu. Lampu si musíte kupovať zvlásť tu.

 Obsah darčekového balíka:
 

Perfect Prep- Má účinok 3 v 1 – čiže  odmasťuje, dezinfikuje a pomáha, aby tipy priľnuli  k prírodným nechtom.

Bez obsahu kyselín, nemá  zápach a jeho široké spektrum použitia ho predurčuje na aplikáciu každej techniky. Prírodné nechty zostávajú zachované, pri vdýchnutí výparov nevyvoláva žiadne reakcie – je zdraviu neškodný.

Perfect Cleaner- Slúži na odstránenie lepivej vrstvy, ktorá zostáva na povrchu gélu alebo gellaku.

Top gél 15ml - Krycí top gél bez potreby fixovania pre maximálny a dlhotrvajúci lesk. Zabezpečuje zrkadlový lesk, mimoriadne silnú a masívnu, pancierovanú ochranu, tak sa necht leskne viac týždňov. Nie je pružný, preto je použiteľný len na stavané nechty. Doba vytvrdnutia: UV 2-3 minúty, LED 30-60 sek

Extreme white gel 15gr.  - Stredne hustý, samovoľne sa rozprestierajúci, extrémne biely gél.Dokonale hladký, zabezpečuje rovnomerný povrch počas práce. Je odporúčaný k budovaniu francúzskej voľnej línii nechtu, je dobre formovateľný, výborne drží formu. Viacfázový, čiže je potrebné pod neho použiť bezfarebnú základnú vrstvu. Je možné ním vytvoriť rozhodnú kontúrovanú francúzsku líniu.
Čas vytvrdnutia: UV 2-3 min, LED 60-90 sec.

Cover gel 15gr. -  Je tmavším krémovým maskovacím stavebným gélom s farbou, ktorá pripomína skutočnú farbu prírodzeného nechtového lôžka. Taktiež použiteľný na predlžovanie, i na francúzske nechty, ako aj na stavanie nechtov. Nie je to priesvitný gél, ale skutočný krycí gél. Za pomoci tohto gélu sa dá zväčšiť a predĺžiť nechtové lôžko. Jemne zakryje prirodzené chyby nechtov.„Smile line“ zostáva tak neodrastený.Poskytuje vysoký lesk. Nanáša sa ako prvá vrstva na stavebný gél. Neobsahuje kyseliny! čas vytvrdnutia: UV 2-3 min

Crystal Clear gel 15gr.bezfarebný stavebný gél. Po vytvrdnutí musí byť fixovaný, zostane lesklý. 
Perfektný tip: Na spevnenie nechtov a salónnych nechtov sa odporúča na predĺženie nechtov (veľkosť M - cca 1 cm). Môže byť zmiešaný s pigmentovými práškami a inými dekoratívnymi prvkami. Fáza: Jednofázová. čas vytvrdnutia: UV a LED Čas vytvrdnutia: UV (2 min), Kombinované(UV/LED a LED (60 sek)

 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!