Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu
Gél na pečiatkovanie a maľovanie 2in1 -Glitter - šampanský

Gél na pečiatkovanie a maľovanie 2in1 -Glitter - šampanský

Cena:
€ 6.40 (€ 5.33 + DPH)
Model: PNDNY031
Dostupnosť: Na sklade
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Výrobca: Perfect Nails
Je to možné? áno. Pečiatkujte a maľujte s tým istým dekoračným gélom! Perfect Nails vám priniesol novinku: Gél na pečiatkovanie a maľovanie 2 v 1 v najpopulárnejších farbách. Gél, ktorý je špeciálne vyvinutý na pečiatkovanie a dá sa používať aj na maľovanie. Keďže je bez fixácie, nevyžaduje ďalší krycí top gél. 
Veľkosť balenia: 8ml
Množstvo:db

Popis:

Je to možné? áno. Pečiatkujte a maľujte s tým istým dekoračným gélom! Perfect Nails vám priniesol novinku: Gél na pečiatkovanie a maľovanie 2 v 1 v najpopulárnejších farbách. Gél, ktorý je špeciálne vyvinutý na pečiatkovanie a dá sa používať aj na maľovanie. Keďže je bez fixácie, nevyžaduje ďalší krycí top gél. Mal by sa použiť na top gél, ale aj na matný povrch, ktorý sa potom dá pokryť flexibilným ľahkým gélom. Odporúča sa naniesť na lesklý, vytvrdnutý povch. Je flexibilný, takže sa dá použiť na gélové, akrylové, acrylgélové nechty alebo na gél laky. 

Čas vytvrdzovania: 2 minúty (UV), 1 minúta (UV / LED).

Pečiatkovací gél
Vďaka svojej extra pigmentácii pokrýva dokonale aj v tenkej vrstve. Vďaka gélovej textúre sú všetky tenké čiary viditeľné, takže vaša pečiatkovacia technika bude perfectná. Pri pečiatkovaní budú všetky malé detaily dobre viditeľné. Navyše vzory môžeš vylepšovať dokedy budeš chcieť(ak by si ich náhodou pokazil/a), keďže konečna fixácia nastane až po vytvrdnutí.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!