Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu
Vy ste navštívili: > Úvod >

Blog

Blog

12.11.2020 22:55:07
Perfect nails – tvoriť je radosť

Vy ste dušou Perfect Nails!

Vy, ktorí nám dôverujete; ktorý sa nás pýtate; ktorí čakajú naše novinky; ktorí sa zúčastňujú našich akcií; ktorí chodia z ďaleka do nášho obchodu; ktorí nás sledujete na internete. Preto my spolu s Vami tvoríme Perfectný tím ...
Spoločnosť Perfect Nails začínala ako rodinný podnik v 90. rokoch. Okrem profesionálnej kvality je od tej doby kľúčovou hodnotou našej spoločnosti aj udržiavanie rodinnej atmosféry. Profil našej spoločnosti formujeme v duchu neustáleho profesionálneho rozvoja, odhodlania a otvorenosti. Dlhodobá tvrdá práca bola korunovaná úspechom: naše vlastné značkové výrobky sa vyšvihli na čelo trhu.

07.5.2019 20:49:11
Chyby pri modelovaní umelých nechtov – zlomené, prasknuté? Možno sa to ešte podarí napraviť pomocou materialov od Perfect Nails!

Ak je už problém na svete, manikér je nútený zalátať chyby, keďže všetci pracujeme s nakupovaným materiálom. Manikérky dokážu s ľahkosťou opraviť prasknuté alebo zlomené nechty, či už sa jedná o poškodenie nechtovej platničky, tipu alebo modelovaných umelých nechtov. Oprava nechtov je pre naše služby a dobré meno obzvlášť dôležitá. Podľa možností venujte opravám dostatočný čas, keďže to právom očakávajú aj Vaše klientky. Okrem toho, aj keď sa to zdá byť zanedbateľnou prácou, môžeme pri riešení takýchto problémov získať nových klientov.