Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu

Perfect Drill brúska na nechty Bielý

Cena:
€ 238.90 (€ 199.08 + DPH)
Model: PNG3040
Dostupnosť: Na objednávku
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Výrobca: Perfect Nails

Perfect  Drill Brúska prémiovej kvality vyrobená výrobcom dentálnych nástrojov s profesionálnou ručnou časťou vybavenou super tichým mikromotorom.

Množstvo:db

Popis:

Perfect Drill brúska má držiak na ručnú časť a flexibilný kábel. Výkonný, pokročilý mikromotor zabezpečuje bezproblémovú zmenu otáčok medzi 0 a 30 000 ot./min. pre násadu, ktorá sa nekýve a je obzvlášť šetrná k povrchu nechtu. Smer otáčania je možné prepínať a funguje bez vibrácií. Brúska má celkom tichú a plynulú prevádzku s flexibilným nastavením. Má rýchly a spoľahlivý systém pre výmenu nástavcov - nástrčný systém (bez kľúča) systém Twist-Lock,ktorý umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu nástavcov , čím vám ušetrí drahocenný čas pri práci v salóne. Odporúča sa pre začiatočníčky a pokročilé nechtové dizajnérky na manikúru a vylepšenie nechtov.

Perfectný tip:
Používajte Silikónovú ochranu proti prachu pre brúsky https://www.naillux.sk/silikonova-ochrana-proti-prachu-pre-brusky-3ks-1037 , s ktorou môžete predísť tomu, aby sa prach dostal do ručnej časti brúsky, a tým zvyšujete jej životnosť.

Iba na objednávku (cca 1-2 týždne)

ks 1

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!