Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu

Perfect nails – tvoriť je radosť

Perfect nails – tvoriť je radosť

Vy ste dušou Perfect Nails!

Vy, ktorí nám dôverujete; ktorý sa nás pýtate; ktorí čakajú naše novinky; ktorí sa zúčastňujú našich akcií; ktorí chodia z ďaleka do nášho obchodu; ktorí nás sledujete na internete. Preto my spolu s Vami tvoríme Perfectný tím ...
Spoločnosť Perfect Nails začínala ako rodinný podnik v 90. rokoch. Okrem profesionálnej kvality je od tej doby kľúčovou hodnotou našej spoločnosti aj udržiavanie rodinnej atmosféry. Profil našej spoločnosti formujeme v duchu neustáleho profesionálneho rozvoja, odhodlania a otvorenosti. Dlhodobá tvrdá práca bola korunovaná úspechom: naše vlastné značkové výrobky sa vyšvihli na čelo trhu.

ONLINE OBCHOD PROFESIONÁLNYCH NECHTOVÝCH PRODUKTOV

Náš rozmanitý sortiment nájdete tiež na našom internetovom obchode a v kamennom obchode Naillux v Dunajskej Strede. Naše profesionálne výrobky obslúžia potreby profesionálov pracujúcich v salónoch, ale aj hobby používateľov. U nás nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste si vyrobili dokonalú manikúru alebo pedikúru: od stavebných gélov cez géllaky, od nechtových ozdôb až po doplnky.

 

Ak chcete vykúzliť estetické a dlhotrvajúce umelé nechty, môžete si vybrať z našich kvalitných gélov na nechty. Objavte svet vytvárania umelých nechtov pomocou stavebných gélov, ktorý je terénom kreatívnych experimentov pre profesionálov i amatérov! Kedže na rozdiel od akrylu nevytvrdne na vzduchu, ale na svetle UV / LED lampy, môžete bez časového tlaku vytvarovať krásne nechty.

V dnešnej modernej dobe sú prvými nástrojmi na dlhotrvajúce a pigmentované lakovanie gél laky.

Náš sortiment neustále rozširujeme mapovaním aktuálnych trendov a techník a zohľadňovaním potrieb zákazníkov. Rozšírenie našej pôvodnej ponuky o produkty pre manikúru a pedikúru bolo naozaj veľkým míľnikom v živote Perfect Nails. Profesionálne ocenenia a globálne uznanie, ktoré sme odvtedy dostali, nás ďalej motivujú k poskytovaniu stabilnej kvality služieb aj produktov a k udržaniu profesionálne otvoreného prístupu zameraného na rozvoj, ktorý je neoddeliteľný od tvárnosti Perfect Nails.

Perfect Nails má zastúpenie vo viac ako 20 krajinách:

Slovensko,Maďarsko, Nórsko, Švédsko, Spojené kráľovstvo, Holandsko, Nemecko, Belgicko, Česká republika, Rakúsko, Švajčiarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Taliansko, Španielsko, Grécko, Portugalsko, Malta, Madagaskar, Libanon, Maurícius

Perfect Nails je viac ako značka: formujeme komunitu. Poď, pridaj sa k nám!