Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu

Platňa na pečiatkovanie - Wallpaper

Cena:
€ 4.10 (€ 3.42 + DPH)
Model: PNDNY041
Dostupnosť: Na sklade
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Výrobca: Perfect Nails
Vytvorte dokonalé vzory na nechtoch bez zdĺhavého maľovania!
Množstvo:db

Popis:

Platňa - profesionálne platne Vám umožnia počas niekoľkých minút doma alebo v salóne vytvoriť dokonalé vzory na nechtoch bez zdĺhavého maľovania. Jednoduché použitie aj pre začiatočníkov!

Použitie:

  1. Krok: Odstráňte z platne ochrannú fóliu. Pred prvým použitím odporúčame povrch utrieť  bezacetónovým odlakovačom dva-tri krát, aby bola platňa úplne čistá. Odtláčanie je možné len s lakmi na nechty, ale na rôzne povrchy ( gélové nechty, gél lak, lak a ďalšie iné povrchy ako sú šperky, sklo, papier, atď. ) V prípade odtláčania na gélové nechty a gél-lak nechty najprv zmatníme prebrusovacím blokom, bufferom.
  2. Krok: K samotnému pečiatkovaniu je nevyhnutný kvalitný lak na nechty, ktorý je hustejšej konzistencie, silno pigmentovaný a s dobrou krycou schopnosťou. Na pečiatkovanie odporúčame Stamping laky.  Vyberieme si požadovaný vzor, na vrch ktorého aplikujeme trocha laku na nechty a stierkou/kartou stiahneme na celý obrázok. Ak sa správne odtlačil na pečiatku, okamžite ju pritlačíme o necht a máme hotové. Ak sa Vám lak odtlačil o nechtovú kožičku, jednoducho ho odstránime odlakovačom.
  3. Krok: Na záver nanesieme vrchný lesk ( bezvýpotkový/  výpotkový TOP, Base and top coat 2:1 alebo aj obyčaný priesvitný lak na nechty )

TIP: Pečiatku odporúčame pred použitím pretrieť odlakovačom.(priesvitné pečiatkovače nezmatníme!). Ak pri používaní vidíte, že sa začína mastiť, pokojne vždy pred použitím prejdite povrch odlakovačom. Pečiatku je potrebné pravidelne čistiť, aby sa Vám vzor odtlačil , ak sa Vám nesprávne odtlačí alebo zaschne na povrchu, môžete použiť ako šikovnú pomôcku – rolku na odstránenie nečistôt z oblečenia, o ktorú sa lak šikovne nalepí a pečiatka bude čistá.

Obsah: 1x Platňa so vzormi

ks 1

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!