Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu

Prášok Biely Aurora

Cena:
€ 8.50 (€ 7.08 + DPH)
Model: PNP0096
Dostupnosť: Na sklade
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Výrobca: Perfect Nails
Zlatý hodvábný lesk pre elegantné nechty!
Množstvo:db

Popis:

Zlatý hodvábný lesk pre elegantné nechty!

Prášok na zdobenie nechtov, ktorý budú milovať nielen nevesty vo vašom salóne. Jeho zlatý hodvábný lesk vás bude rozmaznávať pocitom elegancie a luxusu.Votrite buď do svetlých, alebo do tmavých farieb, aby ste dosiahli bezkonkurenčný a majestátny efekt. Kúpte si prášok Aurora bez pixelov, a vytvorte nechty v duchu elegantnej ženskosti.

Popis:

Ultrajemné mletie, bez pixelov, bielý ozdobný prášok.

Použite:

Urob nechty zákazníkom konvenčným spôsobom, ako sa robia s gélom či akrylom. Po vyformovaní a prebrúsení nechtov zbav povrch od prachu, potom nanes tenkú vrstvu Top Gel Cool shine. Po cca 80% požadovanej doby tvrdnutia gélu, hubkou na šminky nanes minimálne množstvo chrómového prachu jemným poklepaním na hornú časť nechtu. Následne hubkou na nechty  intenzívnymi pohybmi prášok votri do laku, pokiaľ sa nevytvorí kovový lesklý povrch. Nadbytok prachu dôkladne odstráň handričkou z mikrovlákna (ako napríklad bavlnenenou látkou, alebo handričkou na okuliare). Na konečnú fázu použi dve vrstvy Top Gelu.

Tip: Nikdy nenanášajte prášky rukami, pretože ruky sú mastné a vlhké, kvôli čomu by sa častice prášku zlepili a povrch by nebol hladký!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!