Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu

WATERWAY - farba #1

Cena:
€ 8.00 (€ 6.67 + DPH)
Model: PNZ3001
Dostupnosť: Na sklade
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Veľkosť balenia: 5ml
Množstvo:db

Popis:

Pripravte sa na vysoko pigmentované intenzívne farby!
S touto rodinou farebných gélov, intenzívnych odtieňov dostanete Waterway zdobiacu techniku.
Color Waterway gél je použiteľný spolu s bielym základným (Base) gélom k vytváraniu tzv. "wet-on-wet", alebo "waterway floating" vzoriek.

Dostanete lesklý povrch, ktorý nevyžaduje fixáciu.Mierne elastický gél sa používa iba na tvrdé alebo vystužené nechty, ako na tuhé gélové ale aj akrylové nechty, alebo na nechty posilnenné  Elastic Hard gélom.


Doba tvrdnutia:

UV: 2-3min, LED: 90sec

Spôsob použitia:
Po sformovaní opilníkovaného nechtu sa na povrch nanesie extra tenká vrstva Waterway Base gél. Táto vrstva sa ešte nevytvrdzuje!
Na ploche  surového gélu vytvoríme vzor s Waterway Color gélom.
Po niekoľkých minutách, keď sa už vzor rozloží v základnej vrstve. (Upozornenie! Vzor môže nadobudnúť väčší objem! Počítame s tým už pri začatí kreslenia vzoru!)
Túto vrstvu dáme vytvrdnúť.
Na konci procesu nanesieme elastický vrchný gél!


Tip:
V prípade ak nemienime zdobiť celý povrch nechtu, tak na pripravený necht aplikujeme základnú farbu, po pokrytí  lesklým vrchným gélom necháme vrstvu vytvrdnúť. Následne po vytvrdnutí zmatníme povrch a na takto zmatnený povrch vyhotovíme vzor.

 

Upozornenie!

Pokiaľ sa pod vrstvou Waterway Base gélu nachádza lesklá vrstva, gél sa roztečie. V prípade ak je spodná vrstva lepkavá, Waterway Color gély sa neroztešpí a nie je možné vytvoriť požadovaný vzor.

 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!