Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu
Vy ste navštívili: > Úvod >

Platba

Platba

AKÉ DRUHY PLATBY AKCEPTUJETE?

Bankový prevod

Po zrealizovaní objednávky Vám budeme poslať e-mail, v ktorom zašleme číslo účtu.  V poznámke prosím napíšte meno objednávateľa tak,ako ste to písali vo fakturačných udajoch. Peňažné prostriedky je možné zaslať na tento účet:
Názov banky: Slovenská Sporiteľňa, a.s.
Číslo účtu (IBAN): SK30 0900 0000 0051 5509 8316
Poznámka: Meno objednávateľa


V prípade, že si zvolíte platbu na účet, tovar Vám budeme expedovať až po pripísaní celkovej fakturovanej sumy na našom účte.

UPOZORNENIE: Nakoľko Perfect Nails Slovakia má aj kamenný obchod a disponuje s internými a externými skladmi, stav a dostupnosť tovaru sa každým dňom mení. Aktuálny stav a dostupnosť sa dozviete po odoslaní objednavky, v priebehu 24-48 hodín počas pracovných dní. Dovtedy,kým Vám emailom nepotvrdíme,že máme všetok tovar na sklade,prosíme, aby ste peniaze neposlali. V prípade že tovar je dostupný, odosielame tovar v priebehu 1-4 pracovných dní. Pokiaľ je tovar v externom sklade, dostupnosť tovaru je závislá od dodania tovaru od výrobcu a pohybuje sa od jedného do štyroch týždňov. O priebehu objednávky kontaktujeme zákazníka mailom.

Dobierka – Slovenská Pošta

Peniaze za objednaný tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru. Stačí mať pripravenú príslušnú sumu v hotovosti po tom, ako Vám zašleme informatívny e-mail o odoslaní vašej zásielky. Poštár Vás navštívi v priebehu nasledujúcich dvoch pracovných dní. Je možné platiť iba v hotovosti.

Dobierka - osobný odber

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť aj priamo u nás na adrese: Smetanov háj 2249/42, 92901 Dunajská Streda. Pri osobnom odbere môžete platiť iba v hotovosti. Zásielku si budete môcť u nás vyzdvihnúť počas nasledujúcich 4 pracovných dní od zaslania informatívneho e-mailu o pripravení tovaru k osobnému odberu. Ak tento termín nestíhate, prosím kontaktujte nás(preferujeme e-maily) – zásielku Vám odložíme podľa Vašich požiadaviek. K dispozícii parkovanie pred budovou zdarma!