Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
Menu

Darčeková sada na nechty - Basic

Cena:
€ 59.95
€ 46.99 (€ 39.16 + DPH)
Model: PNKG059
Dostupnosť: Na sklade
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Výrobca: Perfect Nails

Perfect Nails Sada na nechty - Prekvapte svojich blízkych skutočným darčekovým balíkom od Perfect Nails a užite si každú chvíľu sviatkov!

Darčekové balíčky Perfect Nails môžu byť skvelým darčekom na každý sviatok, či sú to Vianoce, Valentín, Veľká noc, meniny alebo narodeniny. Daruj kvalitu! J

 

Množstvo:db

Popis:

Vyberte si našu súpravu Basic, ak ešte nemáte UV lampu na gélové nechty alebo už dlhšie koketujete s myšlienkou vyskúšať Perfect Nails Gél lak system. Vianočný balíček Basic je dokonalým darčekom pre tých, ktorý sa starajú o svoje nechty doma, možno si myslia, že v budúcnosti si vyberú povolanie nechtárky.Každá žena túži po krásnych nechtoch zo salónu. Táto sada obsahuje všetko na vytvorenie krásnych géllakov ako v salóne. Vaša manželka či priateľka si môže v pohodlí domova vyskúšať a naučiť sa ako sa robia gél laky.

 Obsah darčekového balíka:
 

Gel lak sada pre začiatočníčky- MINI

Perfect Prep- Má účinok 3 v 1 – čiže  odmasťuje, dezinfikuje a pomáha, aby tipy priľnuli  k prírodným nechtom.

Bez obsahu kyselín, nemá  zápach a jeho široké spektrum použitia ho predurčuje na aplikáciu každej techniky. Prírodné nechty zostávajú zachované, pri vdýchnutí výparov nevyvoláva žiadne reakcie – je zdraviu neškodný.

Perfect Cleaner- Slúži na odstránenie lepivej vrstvy, ktorá zostáva na povrchu gélu alebo gellaku.

Lacgel 4ml #00 base / top clear – Flexibilný base a top gél 2 v 1. Je používateľný na prírodné nechty ako base/podklad a na gél laky ako top. Po vytvrdnutí treba zafixovať pomocou cleanerom.
Doba vytrvrdnutia: UV lampa 2-3 min, UV/LED 60-90 sec.

Lacgel #007 gél lak 4ml - Hot red : červený gél lak. Rodina gél lakov vytvára prechod medzi farebnými gélmi a lakmi na nechty. 3 až 4 týždne trvácne nechty bez poškriabania, opotrebovania a odtrhnutia! Ideálne na manikúru a pedikúru. Výborná priľnavosť, jemná vôňa. Rozpustný v acetóne. Vyžaduje základný a krycí gél ( napr. Base/top).

Doba vytvrdnutia : 2 min. Netreba fixovať.

Pomarančové drevo- Pomarančové drievko na nechty pre zatláčanie nechtovej kožtičky, nanášanie ozdôb, filtrov, kamienkov. Zdobenie nechtov pomocou laku, UV gélu. Je vhodný na odstránenie materiálu, ktorý sa dostal na pokožku, k vytretiu nechtových krajov.

Buničina lint-free 100ks - sú ideálne na čistenie, odlakovanie alebo stieranie výpotku gélu po vytvrdnutí. Extrémne odolné na odmasťovanie výpotku gélu a neprášia prach.

Buffer - brúsny blok - Tento jemný brúsny blok sa používa na zbrúsenie prírodných nechtov pred modeláciou ale aj na záverečnú úpravu pri modeláži s gélom i akrylom.

UV/LED lampa na gél lakovanie pre začiatočníčky – MOUSE

Špeciálne sa odporúča pre začiatočníkov, študentov alebo domácich používateľov. Má prenosný, USB konektor, pomocou ktorého sa dá používať aj s nabíjačkou telefónu.

Dezinfekčný čistiací gél s alkoholom a glicerínom – špecialný zvláčňujúci gél na ruky na báze alkoholu, ktorý pomocou antibakteriových látok hygienicky čistí Vaše ruky aj v najneočakávanejších situáciách. Vďaka obsahu glycerínu vyživuje a chráni pokožku pred dehydratáciou. Odporúča sa aj pre citlivú pokožku.

Nálepka na nechty- HOLO NAIL STICKER dúhová - vzor: plazy

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!